Fantastické interiéry

Fantastické interiéry Moniky Šimkovičovej

V tomto roku Vám prinášame novinku v oblasti našich služieb. Jedná sa o umelecké a remeselnícke práce vo Vašich interiéroch (napr. byt, kancelária, predajňa, atď.), s ktorými máme dlhoročné skúsenosti.

Niekedy stačí hodinka, pár decilitrov farby a prostredie, v ktorom žijete sa zmení na nepoznanie. Pripravili sme pre Vás malú galériu fotografií - výsledkov našej práce - a zámerne sme vybrali fotografie interiérov, v ktorých si naši zákazníci nevedeli predtým poradiť so zdanlivo neriešiteľnými estetickými defektami. Miesto nákladných stavebných úprav sa rozhodli pre našu „interiérovú kozmetiku“ a vo finále boli s výsledkom práce veľmi spokojní.

V našom prípade sa však nejedná iba o dekoráciu stropov, stien alebo podláh, ale aj nábytku a bytových doplnkov kvalitnými a trvanlivými farbami.

Po dobu 15-tich rokov sme dokázali zútulniť nespočetné množstvo rôznych priestorov pri vynaložení minimálneho množstva finančných nákladov.

To je aj hlavným krédom Fantastických interiérov: „Za čo najmenej peňazí najlepší efekt!“ Môžete sa presvedčiť! Sme tu aj pre Vás!


MiB